Kategoriler: ,

Weightlab Instruments Dijital Karıştırıcılı Balon Isıtıcı 10000 mlFiyat Sor:

Weightlab Instruments Dijital Karıştırıcılı Balon Isıtıcı 10000 ml

Model : Weightlab Instruments Dijital Karıştırıcılı Balon Isıtıcı 10000 ml

Weightlab Instruments, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak tasarladığı ısıtıcı cihaz serilerilerinden biri olan dijital karıştırıcılı balon ısıtıcı WF-BDK ile son derece hızlı, güvenli ve verimli uygulamalar elde etmeyi amaçlar. Laboratuvar ortamlarında sorunsuz biçimde ısıtma ve karıştırma işlemi gerçekleştirir. Isıtma işlemini cam elyaf kaplı ısıtma elemanı ile gerçekleştiren ve bu sayede numunelere homojen ısı dağılımı sağlayan WF-BDK cihazlarında sıcaklık ayarı kademesiz olarak dokunmatik tuş takımı ile yapılır.
Sıcaklığa dayanıklı bir tasarıma sahip olan karıştırıcılı balon ısıtıcı, esnek ve darbeleri emen ısıtma elemanı sayesinde cam kırılması riskini minimum düzeye indirir. Ön bölümde yer alan kontrol panelinde güç ve ısıtma ışıkları sayesinde, işlemler operatör tarafından kolayca takip edilebilir. WF-BDK 10000 ml karıştırıcılı balon ısıtıcı modeli, kullanıcıya sunduğu özellikleriyle birlikte çalışma ortamında her daim konforlu ve güvenli uygulamalar sunar.
Weightlab Instruments teknolojisiyle üretilen ve birçok yenilikçi özelliğe sahip laboratuvar cihazları olan WF-BDK Dijital Karıştırıcılı Balon Isıtıcı cihazında üniform sıcaklık, her zaman hızlı ve güvenli ısıtma olanağı sağlar. Yeniliklerin başında gelen PID özelliği ile yüksek hassasiyette sıcaklık kontrolü üst düzeyde güvenlik imkanı sunar. Yapı açısından ise soğuk haddeleme çeliğin gerilmesi ve püskürtülmesi ile meydana gelen cihaz tasarımı, kullanıcıya uzun ömür sunan korozyona dayanıklı ve yüksek mukavemetli yapısıyla büyük avantaj getirir. Weightlab Instruments 10000 ml karıştırıcılı balon ısıtıcı cihazının dış kasası, emaye boyalı metalden üretilmiş olup temizlenmesi oldukça kolaydır. Dış kasanın fazla ısınmasını önleyerek çalışırken serin kalmasını sağlayan havalandırma kanalları mevcuttur. Cihaz izolasyonu ise kasanın içinde yer alan kalın cam yünü malzemesi ile sağlanır.Tasarıma yerleştirilen bir diğer güvenlik detayı da kaymaz lastik ayaklardır.
Cihaz tasarımı yalnızca dayanıklılık değil, hacim bakımından da kullanışlı bir yapı elde etmesini sağlar. Laboratuvar ve tüm diğer çalışma alanlarında ebatlarıyla avantajlıdır. Ayrıca, 1200 W güç tüketimi ile sınıfında enerjiyi verimli kullanan laboratuvar cihazları arasında yer alır. Dijital Karıştırıcılı Balon Isıtıcı, WF-BDK serisinde yer alan diğer ısıtıcı cihazlar gibi üst düzey verimlilik sağlar. Zaman orantılı ısıtma kontrol sistemi ile cihazın hassas sıcaklık ayarı 400 °C sıcaklık koşullarına kadar ayarlanabilir, laboratuvar ısıtma ve karıştırma uygulamalarını en iyi şekilde gerçekleştirir.
weightlab-instruments-dijital-karistiricili-balon-isitici-10000-ml-ozellikleri

Genel Özellikler

– WF-BDK 10000 ml karıştırıcılı balon ısıtıcı cihazının kontrolü dijital olarak gerçekleşir.
– Cam elyaf kaplı ısıtıcı elemana sahiptir.
– 12 kg net ağırlığa sahiptir.
– Sıcaklık hızı kademesiz ayarlanabilir.
– PID sıcaklık kontrolü özelliği mevcuttur.
– Korozyona ve yıpranmaya dayanıklıdır.
– PT100 sıcaklık sensörü ve standı pakete dahildir.
Weightlab Instruments WF-BDK Dijital Karıştırıcılı Balon Isıtıcı Teknik Özellikler
Kapasite
: 10000 ml
Yüzey max. sıcaklık
: 400 °C
Sıvı max. sıcaklık : 300 °C
Karıştırma hızı
: 0 – 1400
Güç
: 1200 W
Çalışma süresi : Sürekli
Dış kasa yapısı : Emaye boyalı metal
İzolasyon
: Kalın cam yünü
Dış ölçüler (cm) : 42×32
Paket ölçüleri (cm)
: 45x45x34
Net ağırlık : 12 kg
Kutu ağırlığı : 14 kg

 

Kaynak : Weightlab
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Weightlab Instruments Dijital Karıştırıcılı Balon Isıtıcı 10000 ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir