Kategoriler: ,

Weightlab Instruments Dijital Balon Isıtıcı 50 mlFiyat Sor:

Weightlab Instruments Dijital Balon Isıtıcı 50 ml

Model : Weightlab Instruments Dijital Balon Isıtıcı 50 ml

Weightlab Instruments, piyasaya sunduğu dijital kontrollü balon ısıtıcı serisi WF-BD ile laboratuvar ortamlarında hızlı ve sorunsuz ısıtma işlemi sunmayı amaçlar. Cam elyaf kaplı ısıtma elemanı ile numunelere homojen ısı dağılımı sağlarken sıcaklık ayarı kademesiz olarak dokunmatik tuş takımı ile yapılır. Son derece esnek ve sıcaklığa dayanıklı balon ısıtıcı, cam kırılması riskini minimum düzeye indirmek için darbeleri emen yapıda üretilmiştir. Ön panelde yer alan ışıklar vasıtasıyla güç ve ısıtma işlemleri rahatlıkla takip edilebilir. WF-BD 50 ml balon ısıtıcı modeli, operatöre sağladığı kolay kullanım özelliklerinin yanında güvenli ve garantili uygulama imkanı da sunar.
Sahip olduğu yenilikçi özellikler sayesinde çalışma alanlarında güvenle kullanılabilir. WF-BD Dijital Balon Isıtıcı; üniform sıcaklık sayesinde her zaman hızlı ve güvenli ısıtma imkanı sağlar. PID ile yüksek hassasiyette sıcaklık kontrolü ve her daim güvenli bir kullanım sunarken diğer yandan ise soğuk haddeleme çeliğin gerilmesi ve püskürtülmesi ile üretilen kompakt tasarımı, korozyona dayanıklı ve yüksek mukavemetli yapısıyla kullanıcıya güven veren uzun vadeli bir çalışma ömrü sunar. Dış kasa, emaye boyalı metalden üretildiği için temizleme işlemi kolayca yapılabilir, kaymaz lastik ayaklar daha güvenli kullanım imkanı sağlar. Ayrıca, dış kasanın daima serin kalmasını sağlayan ve operatör için ısınmasını önleyen havalandırma kanalları bulunur. Cihaz izolasyonu ise kasanın içine yerleştirilen kalın cam yünü malzemeden yapılmıştır.
Laboratuvarlar ve diğer çalışma alanlarında uygun ebatıyla fazla yer kaplamadan kullanım sağlanabilir. Ayrıca, yüksek oranda enerji verimliliği sağlayan 80 W gibi uygun bir güç tüketimi gerçekleştirir. WF-BD dijital balon ısıtıcı cihazı ideal tasarımı ve yüksek performası ile yoğun talep gören ısıtıcı cihazlar arasında yer alır. Zaman orantılı ısıtma kontrol sistemi ile cihazın hassas sıcaklık ayarı 450 °C sıcaklık koşullarına kadar ayarlanabilir, böylelikle ısıtma ihtiyaçlarını maksimum esneklikte karşılar.
weightlab-instruments-dijital-balon-isitici-50-ml-ozellikleri

Genel Özellikler

– WF-BD 50 ml balon ısıtıcı cihazının kontrolü dijital olarak gerçekleşir.
– Cam elyaf kaplı ısıtıcı elemana sahiptir.
– 2.5 kg ile ağırlık bakımından oldukça hafiftir.
– Sıcaklık hızı kademesiz ayarlanabilir.
– PID sıcaklık kontrolü özelliği mevcuttur.
– Korozyona ve yıpranmaya dayanıklıdır.
– PT100 sıcaklık sensörü ve standı pakete dahildir.
Weightlab Instruments WF-BD Dijital Balon Isıtıcı Teknik Özellikler
Kapasite
: 50 ml
Yüzey max. sıcaklık
: 400 °C
Sıvı max. sıcaklık : 300 °C
Isıtma elemanı
: Cam elyaf
Güç
: 80 W
Çalışma süresi : Sürekli
Dış kasa yapısı : Emaye boyalı metal
İzolasyon
: Kalın cam yünü
Dış ölçüler (cm) : 20×16
Paket ölçüleri (cm)
: 23×21,5×19,5
Net ağırlık : 2,5 kg
Kutu ağırlığı : 2,8 kg

 

Kaynak : Weightlab
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Weightlab Instruments Dijital Balon Isıtıcı 50 ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir