Kategoriler: ,

Weightlab WSA 224 Analitik TeraziFiyat Sor:

Weightlab Instruments WSA-224 Analitik Terazi

Günlük tartım uygulamaları için laboratuvar çalışmalarının vazgeçilmezi Weightlab Instruments; ileri teknolojinin donanım ve yazılım özellikleriyle analitik terazi cihazlarına yansıtır. Tekrarlanabilirdik ve yüksek doğruluk sağlayan laboratuvar terazileri ile öne çıkan Weightlab Instruments, gelişmiş güvenlik özellikleri ve modern tasarımıyla tüm çalışma alanlarında tercih edilebilen ideal aygıtlar arasında yerini alır. Sade ve kullanışlı bir tasarımla genel tartım uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmeyi amaçlar.
Modern tasarımı, işlevsel özellikleri, performansı ve sağladığı kullanıcı deneyimiyle Weightlab Instruments ,sınıfının en ideal analitik terazileri arasında yer alır. Laboratuvarlar başta olmak üzere endüstriyel, akademik çalışma ortamlarında, birçok tartım uygulamasında doğruluk ve tekrarlanabilirlik sunar.
Weightlab Instruments analitik terazileri, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcı için rahat ve kolay bir kullanım imkanı sağlar. Bu özelliklerinde başında gelen yüksek çözünürlüklü LCD ekran, operatör için tartım sonuçlarını rahatlıkla görüntüleme sağlar. 110 mm uzunluğundaki diagonal LCD ekran, arkadan aydınlatması sayesinde loş ışık koşullarında bile okunaklıdır. Ayrıca su sıçramaları ve toza karşı koruma sağlayan IP-54 ekran ve toz koruma kılıfına sahiptir.
weightlab-instruments-wsa-224-analitik-terazi-ozellikleri
Tartım uygulamalarının başarılı ve yüksek doğrulukta gerçekleştirilmesini sağlayan dahili ve harici kalibrasyona sahip olan WSA-224 Analitik Terazi içeriğinde birçok yenilikçi özellik mevcuttur. Kapasite göstergesi, aşırı yük koruması ve aşırı yük alarm işlevi cihazın güvenlik sistemini güçlendirir. Kapasite göstergesi, cihazın ekranında kalan tartım kapasitesini kullanıcıya analog bar grafik şeklinde bildirir. Bunun yanı sıra otomatik ayarlanan çevresel ayarlar, tam kapasite dara alma, sıcaklık kompanzasyonu, alttan tartım ve tartım kancası işlevleri cihazın tercih edilmesinde büyük etkisi olan noktalardır. Cihazın yerleştirildiği yerde hareket etmemesi ve dengede durması da önem arz eder. Bu amaçla tasarlanan WSA 224 cihazın denge terazisi ve denge ayar ayakları mevcuttur.
Tüm çalışma ortamlarında güvenli tartım sonuçları elde etmek için üretilen ve çoklu tartım birimleri (g / oz / ct) mevcut olan Weightlab Instruments analitik teraziler; tartım, yüzde tartımı, yoğunluk ölçüm, parça sayım gibi uygulamaları gerçekleştirir. Weightlab WSA 224 Analitik Terazi; anti manyetik alaşım gövde, ayrılabilir ekran, alttan tarım kancası, denge terazisi, denge ayar ayakları, sağ-sol cam için kilit sistemi ve kalemi özelliklerini sunar. Ayrıca, çift cidarlı yapısı sayesinde sıcaklık değişimlerinden en alt seviyede etkilenir.
90 mm tava boyutuna sahip Weightlab Instruments WSA-224 Analitik Terazi, 220 gr kapasitesi, 0,1 mg okunabilirlik değeriyle akademik çalışmaları, endüstriyel ve laboratuvar tartım uygulamalarını oldukça hassas ve güvenilir biçimde gerçekleştirir.

Genel Özellikler

– WSA 224 Analitik Terazi; tartım, yüzde tartım, parça sayım, katı ve sıvılar için yoğunluk ölçüm uygulamaları için kullanılabilir.
– Terazi tartım düzeneği güvenilir ve hızlı ölçümler için Magnetic Force teknolojisine sahiptir.
– Ölçüm sonuçlarının rahatça görüntülenmesini sağlayan yüksek çözünürlüklü ve arkadan aydınlatmalı 110 mm diagonal LCD ekrana sahiptir.
– Otomatik ayarlanan çevre filtreleri, otomatik dara, seçilebilir iletişim ayarları ve veri yazdırma seçenekleri, aşırı yükleme göstergesi, kapasite göstergesi mevcuttur.
– Yapı itibariyle anti manyetik alaşım gövde, korozyona dayanıklı tava, üç yönden açılabilir cam rüzgarlık, entegre kanca altı tartım, ayrılabilir ekran özellikleri bulunur.
– Veri aktarımı için RS-232C ve USB çıkışları mevcuttur. Opsiyonel yazıcı ile kullanılması durumunda GMP ve GLP uyumlu çıktı alınabilir.
– Dahili ve harici kalibrasyon mevcuttur.
– Yoğunluk ölçüm kiti opsiyonel olarak mevcuttur.
weightlab-instruments-wsa-224-analitik-terazi-boyutlari
Weightlab Instruments WSA-224 Analitik Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 220 gr
Okunabilirlik
: 0.0001 gr (0,1 mg)
Tava boyutu : 90 mm
Doğrusallık
: ± 0.0002 gr (0,2 mg)
Kalibrasyon
: Dahili ve harici kalibrasyon
Koruma sınıfı : IP-54 ekran
Ekran
: Yüksek çözünürlüklü, arkadan aydınlatmalı LCD ekran
İletişim : RS-232C ve USB
Boyut : (WxDxH) mm 223 x 365 x 338
Çalışma ortamı
: 5 –  40 °C, %85 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Tekrarlanabilirlik : 0,0001 gr (0,1 mg)
Alttan tartım kancası
: Standart
Stabilizasyon süresi : 3 sn
Ağırlık : 6 kg
Kaynak : Weightlab
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Weightlab WSA 224 Analitik Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir