Kategoriler: ,

WIGGENS C300 Diyaframlı Vakum PompasıFiyat Sor:

WIGGENS C300 Diyaframlı Vakum Pompası

Model : WIGGENS C300 Diyaframlı Vakum Pompası

 

C serisinin PTFE’li yapısı, onları girişten egzoza kadar kimyasal buharlara karşı çok dayanıklı ve yoğuşmalara karşı çok toleranslı hale getirir. Pompa odaları, mekanik parçaların uzun ömürlü olmasını hermetik olarak sağlar. En önemlisi, diyaframlı pompalar, yağ sızdırmaz pompalara kıyasla çok daha düşük servis talepleri için yağsızdır. Su jeti aspiratörlerinde iyi bilinen su maliyetini ve kirliliğini ve döner kanatlı pompaların atık yağ bertarafını ortadan kaldırırlar.

Tüm ıslak yüzeylerde korozyona dayanıklı PTFE kullanılarak sert asidik, bazik ve solvent buharlarında yaygın olarak kullanılabilen kimyasal dirençli diyaframlı vakum pompalarıdır. Yenilikçi mekanik teknoloji ve insani düşünceler sayesinde, C serisini sessiz, güvenli, bakım gerektirmeyen ve uygun maliyetli vakum pompaları haline gelmiş olmaktadır.

C serisi diyaframlı pompa, tekli filtrasyonlar için mükemmel olan kompakt, yüksek performanslı ve kullanımı kolay bir çözüm sunar. Yağsız diyaframlı pompanın son derece başarılı teknolojisine dayanan bu gelişme, kendini kanıtlamış ve olağanüstü uzun bir diyafram ömrü sağlamaktadır. Kolay erişilebilen işlevsel, yerden tasarruf sağlayan ve yenilikçi tasarım, öndeki güç anahtarı, günlük laboratuar çalışmaları için rahat ve hızlı çalışma sağlar. Sağlam PTFE kaplı diyaframlar ve valfler optimum kimyasal direnç sağlar. Aksesuar olarak pompalama hızının ve nihai vakumun ayarlanması için bir manuel vakum regülatör valfi mevcuttur.

 

Modeli C300
Güç 115V / 60Hz 220V / 50Hz
Maks. Alan sayısı güç (W) 70 60
Maks. Alan sayısı akım (A) 1.6 0.5
Maks. Alan sayısı vakum (mbar) 100
Maks. Alan sayısı Akış Hızı (L / dak) 22 22
Motor Hızı (rpm) 1700 1450
Aşama Sayısı Tek Tek
Çıkış (mm) 10
Boyut GxDxY (mm) 233 * 110 * 210
Ağırlık (kg) 6
Gürültü Seviyesi (dB) 50

Kaynak : Wiggens

İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WIGGENS C300 Diyaframlı Vakum Pompası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir