Kategoriler: ,

Ohaus SPX2201 Hassas TeraziFiyat Sor:

Ohaus SPX2201 Hassas Terazi

Model : Ohaus SPX2201 Hassas Terazi

Alman menşeili Ohaus markası tarafından geliştirlen Scout hassas terazileri; yüksek performans, yüksek hızlı stabilizasyon süresi ve yüksek çözünürlüklü tartım sonuçları elde edebilen tasarımına ek olarak uygulama verimliliği artıran geniş LCD ekranlara sahiptir. Laboratuvar ve endüstriyel çalışmalar için ideal kullanıcı deneyimi sağlayan Ohaus Scout hassas terazi cihazları, laboratuvar alanından ekstra tasarruf sağlayabilen ince ve istiflenebilir tasarımıyla dikkat çekmektedir.
Ohaus SPX2201 Hassas Terazi; stabilizasyon süresi ile dikkat çekerken yüksek çözünürlüklü tartım sonuçları sunan üstün performansı ve çoklu tartım üniteleri sayesinde birçok laboratuvar uygulaması kolayca gerçekleştirilebilir. Tartım, yüzde tartım, tartım kontrolü, parça sayımı, toplama, ekran tutma uygulamaları için ideal kullanım sağlar.
Scout serisi SPX2201 Hassas Terazi; işlevini en iyi şekilde yerine getirebilen üst düzey kaliteye sahip laboratuvar cihazları arasında yer alır. Aydınlatmalı ön seviye göstergesi, kararlılık göstergesi, aşırı ve düşük yük koruması, otomatik kapanma, düşük pil göstergesi, otomatik dara özelliklerine sahiptir. 140×170 mm tava boyutuna sahip Ohaus SPX2201, 2200 gr kapasitesi ve 0,1 gr okunabilirlik değeriyle laboratuvar ihtiyaçlarını karşılar.
ohaus-spx2201-hassas-terazi-ozellikleri

Genel Özellikler

– Ohaus SPX2201 Hassas Terazi kullanılabilecek uygulamalar; tartım, yüzde tartım, tartım kontrolü, parça sayımı, tartım toplama, ekranda tutma.
– Geniş arkadan aydınlatmalı LCD ekrana sahiptir.
– Aksesuar olarak mevcut olan RS232, USB aygıtı, USB ana bilgisayar, ethernet ve bluetooth ile veri aktarımı yapılabilir.
– Yapısal anlamda cihaza dayanıklılık ve direnç sağlayan ABS muhafaza, paslanmaz çelik tava, kanca altı tartım, nakliye kilidi, manuel kalibrasyon kilit anahtarı, güvenlik yuvası, ayarlanabilir seviyelendirme ayakları, aydınlatmalı ön seviye göstergesi mevcuttur.
– AC adaptörü pakete dahildir. (4 AA pil harici olarak alınabilir.)
– Yardımcı ekran modeli, kullanım kapağı ve taşıma çantası aksesuar olarak mevcuttur.
ohaus-spx-hassas-terazi-serisi-genel-ozellikler
Ohaus SPX2201 Hassas Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 2200 gr
Okunabilirlik
: 0,1 gr
Tava boyutu : 140×170 mm
Pil ömrü
: Tek kullanımlık piller ile 120 saat
İletişim
: RS232, USB aygıtı, USB ana bilgisayar, ethernet, bluetooth
(tümü aksesuar olarak mevcuttur)
Ekran : Geniş arkadan aydınlatmalı LCD ekran
Boyut : (UxYxG) mm 224 x 54 x 202
Çalışma ortamı
: 10 – 40 ⁰C, %80 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Doğrusallık : 0,1 gr
Tekrarlanabilirlik
: 0,1 gr
Stabilizasyon süresi : 1 sn
Ağırlık : 2,2 lb (1 kg)

Kaynak : Ohaus
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus SPX2201 Hassas Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir