Kategoriler: ,

Ohaus PR124/E Analitik TeraziFiyat Sor:

Ohaus PR124/E Analitik Terazi

Model : Ohaus PR124/E Analitik Terazi

Genel tartım uygulamaları için tekrarlanabilirlik ve doğruluk sağlayan Ohaus Analitik Terazi serisi; gelişmiş özellikleriyle ideal kullanım imkanı sunar. Sade ve kullanışlı bir tasarımla günlük uygulamalar için üretilmiştir. Dayanıklı tasarımı ve performansının yanı sıra rekabetçi fiyat yelpazesiyle dikkat çeken Ohaus PR serisi laboratuvar cihazları, sınıfının en uygun analitik terazileri arasında yer alır. Endüstriyel, akademik ve laboratuvar ortamında, birçok tartım uygulamasında doğruluk ve tekrarlanabilirlik sunar.
PR serisi analitik terazileri tartım uygulamalarının basit ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan özellikleriyle sunulmaktadır. PR124/E Analitik Terazi, sahip olduğu yenilikçi özellikleri sayesinde birçok laboratuvar uygulamasında kullanıcı deneyimi sağlar. İş yerinde günlük uygulamaları kolayca uygulamak için basit bir arayüz ile üretilmiştir. Arkadan aydınlatmalı LCD ekran tüm koşullarda uygulama verilerini en iyi şekilde görüntüler.
Laboratuvar, endüstriyel ve akademik çalışma ortamlarında kontrollü ve güvenli tartım sonuçları elde etmek için üretilen Ohaus PR serisi analitik teraziler; tartım, yüzde tartım, parça sayım gibi uygulamaları gerçekleştirir.
PR124/E Analitik Terazi; ABS üst muhafaza, çıkarılabilir paslanmaz çelik tava, sürgülü üst kapılı çıkarılabilir cam rüzgarlık, entegre kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi özelliklerini sunar.
90 mm tava boyutuna sahip Ohaus PR124/E Analitik Terazi, 120 gr kapasitesi, 0,0001 gr okunabilirlik değeriyle akademik çalışmaları, endüstriyel ve laboratuvar uygulamalarını başarıyla gerçekleştirir.
ohaus-pr124-e-analitik-terazi-ozellikleri

Genel Özellikler

– Ohaus PR124/E Analitik Terazi; tartım, yüzde tartım, parça sayım  uygulamaları için ideal kullanım sunar.
– Ölçüm sonuçlarının rahatça görüntülenmesini sağlayan arkadan aydınlatmalı LCD ekrana sahiptir.
– Seçilebilir çevre filtreleri ve parlaklık ayarları, aralık kalibrasyon noktaları, otomatik dara, otomatik karartma, yazılım kilitleme ve sıfırlama menüsü, seçilebilir iletişim ayarları ve veri yazdırma seçenekleri, kullanıcı tanımlı proje ve kullanıcı kimlikleri, aşırı/yetersiz yükleme göstergesi, stabilite göstergesi mevcuttur.
– Yapı itibariyle ABS üst muhafaza, çıkarılabilir paslanmaz çelik tava, sürgülü üst kapılı çıkarılabilir cam rüzgarlık, entegre kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi özellikleri bulunur.
– Veri aktarımı için RS232 mevcuttur.
– AC adaptör pakete dahil olarak sunulur.
– Dahili kalibrasyon mevcut değildir.
– Yardımcı ekran modeli aksesuar olarak mevcuttur.
ohaus-pr-analitik-terazi-genel-ozellikleri
Ohaus PR124/E Analitik Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 120 gr
Okunabilirlik
: 0.0001 gr
Tava boyutu : 90 mm
Doğrusallık
: ± 0.0002 gr
İletişim
: RS232 (dahil)
Ekran : Arkadan aydınlatmalı LCD ekran
Boyut : (UxYxG) mm 317 x 303 x 201
Çalışma ortamı
: 5 –  40 °C arası garanti edilen, 10 – 30 ⁰C, %85 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Tekrarlanabilirlik (tipik) : 0,0001 gr
Minimum ağırlık (USP, %0.1, tipik)
: 200 mg
Stabilizasyon süresi : 3 sn
Ağırlık : 10 lb (4,5 kg)

 

Kaynak : Ohaus
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus PR124/E Analitik Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir