Kategoriler: ,

Ohaus Pioneer PX124 Analitik TeraziFiyat Sor:

Ohaus Pioneer PX124 Analitik Terazi

Model : Ohaus Pioneer PX124 Analitik Terazi

Genel  tartım uygulamaları için tekrarlanabilirlik ve yüksek düzeyde doğruluk sağlayan Ohaus Analitik Terazi serisi; gelişmiş özellikler ve teknolojik tasarımla donatılmıştır. Yüksek performansının yanı sıra rekabetçi fiyat yelpazesiyle dikkat çeken Ohaus Pioneer laboratuvar cihazları, sınıfının en uygun analitik terazileri arasında yer alır. Endüstriyel, akademik ve laboratuvar ortamında tartım uygulamalarını hassas ve tutarlı şekilde karşılamaktadır.
Pioneer analitik terazileri tartım uygulamalarının basit ve hızlı gerçekleştirilmesini sağlayan ek özellikleriyle sunulmaktadır. Pioneer PX terazileri, sahip olduğu yaratıcı ve yenilikçi özellikleri sayesinde birçok laboratuvar uygulamasında kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutar. En zorlu uygulamaları bile kolayca uygulamak için üretilmiştir. Arkadan aydınlatmalı iki satırlı LCD ekran, ek bilgi ve rehberlik için kullanılabilir. Nokta vuruşlu bu ekran sayesinde Pioneer PX124, tüm koşullarda uygulama verilerini en iyi şekilde görüntüler.
Laboratuvar, endüstriyel ve akademik çalışma ortamlarında kontrollü ve güvenli tartım sonuçları elde etmek için üretilen Ohaus Pioneer analitik teraziler; tartım, yüzde tartım, parça sayım, dinamik/hayvan tartım, yoğunluk belirleme gibi uygulamaları gerçekleştirir.
PX124 Analitik Terazi; metal taban, plastik üst muhafaza, çıkarılabilir paslanmaz çelik tava, cam rüzgarlık, entegre kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi ve kullanım kapağı özelliklerini sunar.
90 mm tava boyutuna sahip Ohaus PX124 Analitik Terazi, 120 gr kapasitesi, 0,0001 gr okunabilirlik değeriyle akademik çalışmaları, endüstriyel ve laboratuvar uygulamalarını başarıyla gerçekleştirir.
ohaus-pioneer-px124-analitik-terazi-ozellikleri

Genel Özellikler

– Ohaus PX124 Analitik Terazi; tartım, yüzde tartım, parça sayım, dinamik/hayvan tartım, yoğunluk belirleme uygulamaları için ideal kullanım sunar.
– Ölçüm sonuçlarının rahatça görüntülenmesini sağlayan arkadan aydınlatmalı ve iki satırlı LCD ekrana sahiptir.
– Seçilebilir çevre filtreleri ve parlaklık ayarları, aralık kalibrasyon noktaları, otomatik dara, otomatik karartma, yazılım kilitleme ve sıfırlama menüsü, seçilebilir iletişim ayarları ve veri yazdırma seçenekleri, kullanıcı tanımlı proje ve kullanıcı kimlikleri, aşırı/yetersiz yükleme göstergesi, stabilite göstergesi ve 4 adet işletim dili mevcuttur.
– Yapı itibariyle metal taban, plastik üst muhafaza, çıkarılabilir paslanmaz çelik tava, cam rüzgarlık, entegre kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi ve kullanım kapağı özellikleri bulunur.
– Gerçek zamanlı GLP/GMP veri çıkışı yapılabilir. USB girişi ve RS232 dahildir.
– AC adaptör pakete dahil olarak sunulur.
– InCal, yarı otomatik dahili kalibrasyon mevcuttur.
– Yardımcı ekran modeli aksesuar olarak mevcuttur.
ohaus-pioneer-analitik-terazi-genel-ozellikleri
Ohaus PX124 Analitik Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 120 gr
Okunabilirlik
: 0.0001 gr
Tava boyutu : 90 mm
Doğrusallık
: ± 0.0002 gr
İletişim
: USB (dahil); RS232 (dahil)
Ekran : Arkadan aydınlatmalı iki satırlı LCD ekran
Boyut : (UxYxG) mm 321 x 309 x 209
Çalışma ortamı
: 5 –  40 °C arası garanti edilen, 10 – 30 ⁰C, %85 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Tekrarlanabilirlik (tipik) : 0,0001 gr
Minimum ağırlık (USP, %0.1, tipik)
: 200 mg
Stabilizasyon süresi : 3 sn
Ağırlık : 10 lb (4,5 kg)

 

Kaynak : Ohaus
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus Pioneer PX124 Analitik Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir