Kategoriler: ,

Ohaus Explorer EX423N Hassas TeraziFiyat Sor:

Ohaus Explorer EX423N Hassas Terazi

Model : Ohaus Explorer EX423N Hassas Terazi

Yüksek performans gerektiren uygulamalar için dizayn edilen Ohaus Hassas Terazi serisi; akıllı ve sezgisel teknolojiyle donatılan cihazlardan oluşur. Performansı ve işlevsel özellikleriyle sahip olduğu modern tasarımı birleştiren Ohaus Explorer serisinde yer alan tüm laboratuvar cihazları, farklı tartım ihtiyaçlarını karşılayabilen kapasite ve okunabilirlik değeriyle sunulmaktadır.
Explorer hassas teraziler son derece gelişmiş, modern ve kullanışlı bir tasarımla sunulmaktadır. Bu sayede en karmaşık uygulamaları bile basit ve hızlı şekilde uygulamak için elveriş sağlar. 5,7 inç (145 mm) genişliğindeki tam renkli VGA ekranın parlaklığı kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Bu ekran sayesinde kolay görüntüleme imkanı sunan Explorer EX423N, tüm uygulama verilerini en iyi şekilde görüntüler.
Laboratuvar, endüstriyel ve akademik çalışma ortamlarında hassas ve tutarlı tartım sonuçları elde etmek için üretilen hassas teraziler; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, doldurma, toplama/istatistik, formülasyon, diferansiyel tartım, yoğunluk belirleme, tepe tutma, malzeme maliyeti, pipet ayarlama, SQC ve istatistik uygulamalarını gerçekleştirir.
EX423N Hassas Terazi; metal taban, ABS üst muhafaza, paslanmaz çelik tava, üstten monteli yan kapılar, açılır sürgülü üst kapı ve cam rüzgarlık, aydınlatmalı ön seviye göstergesi, kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi, dört temassız sensör ve kullanım kapağı özelliklerini sunar.
130 mm tava boyutuna sahip Ohaus EX423N Hassas Terazi, 420 gr kapasitesi, 1 mg okunabilirlik ve 0,01 gr sertifikalı okunabilirlik değeriyle akademik çalışmaları, endüstriyel ve laboratuvar uygulamalarını başarıyla gerçekleştirir.
ohaus-ex423n-hassas-terazi-ozellikleri

Genel Özellikler

– Ohaus EX423N Hassas Terazi; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, doldurma, toplama, formülasyon, diferansiyel tartım, yoğunluk belirleme, tepe tutma, pipet ayarlama, SQC ve istatistik uygulamaları için ideal kullanım sunar.
– Ölçüm sonuçlarının rahatça görüntülenmesini sağlayan 5,7 inç tam renkli VGA grafik ekrana sahiptir.
– Seçilebilir çevre filtreleri, aralık kalibrasyon noktaları, otomatik dara, yazılım kilitleme ve sıfırlama menüsü, seçilebilir iletişim ayarları ve veri yazdırma seçenekleri, kullanıcı tanımlı proje ve kullanıcı kimlikleri, otomatik bekleme ve 14 adet işletim dili mevcuttur.
– Yapı itibariyle metal taban, ABS üst muhafaza, paslanmaz çelik tava, üstten monteli yan kapılar, açılır sürgülü üst kapı ve cam rüzgarlık, aydınlatmalı ön seviye göstergesi, kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi, dört temassız sensör ve kullanım kapağı özellikleri bulunur.
– Gerçek zamanlı GLP/GMP veri çıkışı yapılabilir. USB girişi ve RS232 mevcuttur.
– AC adaptör pakete dahil olarak sunulur.
– Dahili AutoCal otomatik kalibrasyon mevcuttur.
– Yardımcı ekran modeli aksesuar olarak mevcuttur.
– NTEP onaylı, ölçüm Kanada onaylıdır.
ohaus-explorer-hassas-terazi-genel-ozellikleri
Ohaus EX423N Hassas Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 420 gr
Okunabilirlik
: 1 mg (0,01 gr sertifikalı)
Tava boyutu : 130 mm
Doğrusallık
: ± 0.002 gr
İletişim
: USB (dahil); RS232 (dahil)
Ethernet (aksesuar)
Ekran : 5,7 inç tam renkli VGA ekran
Boyut : (UxYxG) mm 393 x 350 x 230
Çalışma ortamı
: 10 – 30 ⁰C, %85 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Tekrarlanabilirlik (tipik) : 0,001 gr
Minimum ağırlık (USP, %0.1, tipik)
: 1,6 gr
Stabilizasyon süresi : 1 sn
Ağırlık : 15,2 lb (6,9 kg)

 

Kaynak : Ohaus
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus Explorer EX423N Hassas Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir