Kategoriler: ,

Ohaus Explorer EX324 Analitik TeraziFiyat Sor:

Ohaus Explorer EX324 Analitik Terazi

Model : Ohaus Explorer EX324 Analitik Terazi

Yüksek performans gerektiren uygulamalar için dizayn edilen Ohaus Analitik Terazi serisi; akıllı ve sezgisel teknolojiyle donatılan cihazlardan oluşur. Performansı ve işlevsel özellikleriyle sahip olduğu modern tasarımı birleştiren Ohaus Explorer serisinde yer alan tüm laboratuvar cihazları, farklı tartım ihtiyaçlarını karşılayabilen kapasite ve okunabilirlik değeriyle sunulmaktadır.
Explorer analitik teraziler son derece gelişmiş, modern ve kullanışlı bir tasarımla sunulmaktadır. Bu sayede en karmaşık uygulamaları bile basit ve hızlı şekilde uygulamak için elveriş sağlar. 5,7 inç genişliğindeki tam renkli VGA ekranın parlaklığı kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Bu ekran sayesinde kolay görüntüleme imkanı sunan Explorer EX324, tüm uygulama verilerini en iyi şekilde görüntüler.
Laboratuvar, endüstriyel ve akademik çalışma ortamlarında hassas ve tutarlı tartım sonuçları elde etmek için üretilen analitik teraziler; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, doldurma, toplama/istatistik, formülasyon, diferansiyel tartım, yoğunluk belirleme, tepe tutma, malzeme maliyeti, pipet ayarlama, SQC uygulamalarını gerçekleştirir.
EX324 Analitik Terazi; metal taban, ABS üst muhafaza, paslanmaz çelik tava, üstten monteli yan kapılar, açılır sürgülü üst kapı ve cam rüzgarlık, aydınlatmalı üst seviye göstergesi, kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi, dört temassız sensör ve kullanım kapağı özelliklerini sunar.
90 mm tava boyutuna sahip Ohaus EX324 Analitik Terazi, 320 gr kapasitesi, 0,1 mg okunabilirlik  değeriyle akademik çalışmaları, endüstriyel ve laboratuvar uygulamalarını başarıyla gerçekleştirir.
ohaus-ex324-analitik-terazi-ozellikler

Genel Özellikler

– Ohaus EX324 Analitik Terazi; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, doldurma, toplama, formülasyon, diferansiyel tartım, yoğunluk belirleme, tepe tutma, pipet ayarlama, SQC uygulamaları için ideal kullanım sunar.
– Ölçüm sonuçlarının rahatça görüntülenmesini sağlayan 5,7 inç tam renkli VGA grafik ekrana sahiptir.
– Seçilebilir çevre filtreleri, aralık kalibrasyon noktaları, otomatik dara, yazılım kilitleme ve sıfırlama menüsü, seçilebilir iletişim ayarları ve veri yazdırma seçenekleri, kullanıcı tanımlı proje ve kullanıcı kimlikleri, otomatik bekleme ve 14 adet işletim dili mevcuttur.
– Yapı itibariyle metal taban, ABS üst muhafaza, paslanmaz çelik tava, üstten monteli yan kapılar, açılır sürgülü üst kapı ve cam rüzgarlık, aydınlatmalı üst seviye göstergesi, kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi, dört temassız sensör ve kullanım kapağı özellikleri bulunur.
– Gerçek zamanlı GLP/GMP veri çıkışı yapılabilir. 2 adet USB girişi ve RS232 mevcuttur.
– AC adaptör pakete dahil olarak sunulur.
– Dahili AutoCal otomatik kalibrasyon mevcuttur.
– Otomatik kapı mevcuttur.
– Yardımcı ekran modeli aksesuar olarak mevcuttur.
ohaus-explorer-analitik-terazi-genel-ozellikleri
Ohaus EX324 Analitik Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 320 gr
Okunabilirlik
: 0.1 mg
Tava boyutu : 90 mm
Doğrusallık
: ± 0.0002 gr
İletişim
: USB (dahil); RS232 (dahil); USB ana bilgisayarı
Ethernet (aksesuar)
Ekran : 5,7 inç tam renkli VGA ekran
Boyut : (UxYxG) mm 393 x 350 x 230
Çalışma ortamı
: 10 – 30 ⁰C, %85 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Tekrarlanabilirlik (tipik) : 0,0001 gr
Minimum ağırlık (USP, %0.1, tipik)
: 0,16 gr
Stabilizasyon süresi : 3 sn
Ağırlık : 15,2 lb (6,9 kg)

 

Kaynak : Ohaus
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus Explorer EX324 Analitik Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir