Kategoriler: ,

Ohaus Explorer EX125 Yarı Mikro TeraziFiyat Sor:

Ohaus Explorer EX125 Yarı Mikro Terazi

Model : Ohaus Explorer EX125 Yarı Mikro Terazi

Üst düzey doğruluk ve hassasiyet gerektiren uygulamalar için dizayn edilen Ohaus Explorer Yarı Mikro Terazi serisi; ölçüm sonuçları kusursuz kılacak teknolojiyle donatılmıştır. Sahip olduğu yenilikçi teknolojiyi dış tasarımıyla harmanlayan Ohaus Explorer serisinde yer alan tüm laboratuvar cihazları, ayrı tartım ihtiyaçlarını karşılayabilen kapasite ve okunabilirlik değeriyle sunulmaktadır.
Explorer teraziler son derece gelişmiş ve kullanışlı bir tasarımla sunulmaktadır. 5,7 inç genişliğindeki tam renkli VGA ekranı, 4 kablolu ve dirençli dokunmatiktir. Bu ekran sayesinde kolay görüntüleme imkanı sunan Explorer EX125, tüm uygulama verilerini en hızlı şekilde girmeyi sağlayan Q klavye ve sayısal tuş takımına sahiptir.
Laboratuvar, endüstriyel ve akademik çalışma ortamlarında ultra hassas ve güvenli tartım sonuçları elde etmek için üretilen yarı mikro teraziler; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, doldurma, toplama, formülasyon, diferansiyel tartım, yoğunluk belirleme, tepe tutma, pipet ayarlama, SQC uygulamalarını gerçekleştirir.
EX125 Yarı Mikro Terazi; metal tabanı, ABS gövde, paslanmaz çelik tava, açılır kapaklı anti statik cam rüzgarlık, değiştirilebilir kullanım kapağı özelliklerini sunar.
80 mm tava boyutuna sahip Ohaus EX125 Yarı Mikro Terazi, 120 gr kapasitesi ve 0,01 mg okunabilirlik değeriyle akademik çalışmaları, endüstriyel ve laboratuvar uygulamalarını başarıyla gerçekleştirir.
ohaus-ex125-yari-mikro-terazi-ozellikler

Genel Özellikler

– Ohaus EX125 Yarı Mikro Terazi; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, doldurma, toplama, formülasyon, diferansiyel tartım, yoğunluk belirleme, tepe tutma, pipet ayarlama, SQC uygulamaları için ideal kullanım sunar.
– Ölçüm sonuçlarının rahatça görüntülenmesini sağlayan 5,7 inç tam renkli VGA grafik ekrana sahiptir.
– Yapısal olarak metal taban, ABS gövde, paslanmaz çelik tava, açılır kapaklı anti statik cam rüzgarlık, değiştirilebilir kullanımda kapak ve isteğe bağlı modellerde otomatik kapı mevcuttur.
– AutoCal tam otomatik dahili kalibrasyon, hızlı stabilizasyon süresi, dört temassız sensör, 14 adet işletim dili, USB’ye kaydetme işlevi, menü kilitleme anahtarı, güvenlik braketi, kanca altı, çıkarılabilir paslanmaz çelik tartı platformu, stabilite göstergesi, aşırı/düşük yük göstergeleri, otomatik bekleme özellikleri bulunur.
– AC adaptör pakete dahil olarak sunulur.
– Yardımcı ekran modeli aksesuar olarak mevcuttur.
– Otomatik kapı ve pil ömrü yoktur.
ohaus-explorer-yari-mikro-terazi-genel-ozellikleri
Ohaus EX125 Yarı Mikro Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 120 gr
Okunabilirlik
: 0,01 mg
Tava boyutu : 80 mm
Doğrusallık
: ± 0.1 mg
İletişim
: USB (dahil); RS232 (dahil); USB ana bilgisayarı
Ethernet (aksesuar)
Ekran : 5,7 inç tam renkli VGA ekran
Boyut : (UxYxG) mm 393 x 350 x 230
Çalışma ortamı
: 10 – 30 ⁰C, %85 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Tekrarlanabilirlik (tipik) : 0,015 mg
Minimum ağırlık (USP, %0.1, tipik)
: 20 mg
Stabilizasyon süresi : 8 sn
Ağırlık : 7 kg

 

Kaynak : Ohaus
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus Explorer EX125 Yarı Mikro Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir