Kategoriler: ,

Ohaus Adventurer AX124/E Analitik TeraziFiyat Sor:

Ohaus Adventurer AX124/E Analitik Terazi

Model : Ohaus Adventurer AX124/E Analitik Terazi

Rutin tartım uygulamaları için dizayn edilen Ohaus Analitik Terazi serisi; yaratıcı özellikler ve sezgisel teknolojiyle donatılan cihazlardan oluşur. Tasarımı ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken Ohaus Adventurer laboratuvar cihazları, sınıfının en donanımlı analitik terazileri arasında yer alır. Farklı tartım uygulamalarını rahatlıkla karşılayabilen kapasite ve okunabilirlik değerleriyle piyasaya sunulmaktadır.
Adventurer analitik terazileri son derece gelişmiş ve teknolojik bir tasarımla sunulmaktadır. Sahip olduğu yaratıcı ve yenilikçi özellikleri sayesinde birçok laboratuvar uygulamasında kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutar. En zorlu uygulamaları bile basit ve hızlı şekilde uygulamak için üretilmiştir. 4,3 inç genişliğindeki tam renkli VGA ekranın parlaklığı kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Bu ekran sayesinde kolay görüntüleme imkanı sunan Adventurer AX124/E, tüm uygulama verilerini en iyi şekilde görüntüler.
Laboratuvar, endüstriyel ve akademik çalışma ortamlarında kontrollü ve güvenli tartım sonuçları elde etmek için üretilen Ohaus Adventurer analitik teraziler; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, toplama/istatistik, formülasyon, yoğunluk belirleme, ekran tutma gibi uygulamaları gerçekleştirir.
AX124/E Analitik Terazi; metal taban, ABS üst muhafaza, paslanmaz çelik tava, iki parçalı üstten monteli yan kapılar, açılır sürgülü üst kapaklı cam rüzgarlık, aydınlatmalı ön seviye göstergesi, entegre kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi ve tam gövde kullanım içi kapağı özelliklerini sunar.
90 mm tava boyutuna sahip Ohaus AX124/E Analitik Terazi, 120 gr kapasitesi, 0,1 mg okunabilirlik değeriyle akademik çalışmaları, endüstriyel ve laboratuvar uygulamalarını başarıyla gerçekleştirir.
ohaus-ax124-e-analitik-terazi-ozellikleri

Genel Özellikler

– Ohaus AX124/E Analitik Terazi; tartım, yüzde tartım, parça sayım, kontrol tartım, dinamik/hayvan tartım, toplama/istatistik, formülasyon, yoğunluk belirleme, ekran tutma uygulamaları için ideal kullanım sunar.
– Ölçüm sonuçlarının rahatça görüntülenmesini sağlayan ve parlaklığı kullanıcı tarafından ayarlanabilen 4,3 inç tam renkli VGA grafik dokunmatik ekrana sahiptir.
– Seçilebilir çevre filtreleri, aralık kalibrasyon noktaları, otomatik dara, yazılım kilitleme ve sıfırlama menüsü, seçilebilir iletişim ayarları ve veri yazdırma seçenekleri, kullanıcı tanımlı proje ve kullanıcı kimlikleri ve 9 adet işletim dili mevcuttur.
– Yapı itibariyle metal taban, ABS üst muhafaza, paslanmaz çelik tava, iki parçalı üstten monteli yan kapılar, açılır sürgülü üst kapaklı cam rüzgarlık, aydınlatmalı ön seviye göstergesi, entegre kanca altı tartım, güvenlik braketi, kalibrasyon kilidi ve tam gövde kullanım içi kapağı özellikleri bulunur.
– Gerçek zamanlı GLP/GMP veri çıkışı yapılabilir. USB (ana bilgisayar), USB girişi ve RS232 mevcuttur.
– AC adaptör pakete dahil olarak sunulur.
– Dahili kalibrasyon mevcut değildir.
– Yardımcı ekran modeli aksesuar olarak mevcuttur.
ohaus-adventurer-analitik-terazi-genel-ozellikleri
Ohaus AX124/E Analitik Terazi Teknik Özellikler
Kapasite
: 120 gr
Okunabilirlik
: 0.1 mg
Tava boyutu : 90 mm
Doğrusallık
: ± 0.2 mg
İletişim
: USB (dahil); RS232 (dahil); USB ana bilgisayarı
Ekran : 4,3 inç tam renkli VGA ekran
Boyut : (UxYxG) mm 354 x 340 x 230
Çalışma ortamı
: 10 – 30 ⁰C, %85 Bağıl Nem, Yoğuşmasız
Tekrarlanabilirlik (tipik) : 0,1 mg
Minimum ağırlık (USP, %0.1, tipik)
: 0,2 gr
Stabilizasyon süresi : 3 sn
Ağırlık : 11,3 lb (5,1 kg)

 

Kaynak : Ohaus
İletişim İçin Tıklayınız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus Adventurer AX124/E Analitik Terazi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir