Brand Titrette Dijital Büret Ayarlı Pipet 25 MlFiyat Sor:

Brand Titrette Dijital Büret Ayarlı Pipet 25 Ml

Model : Brand Titrette Dijital Büret Ayarlı Pipet 25 Ml

BRAND 25 ML Dijital Büret; Doğru ve hassas çalışmalar için tavsiye ettiğimiz Alman BRAND marka dijital büretler sağlıklı titrasyon için laboratuvarların vazgeçemeyeceği bir titrasyon cihazıdır. Kullanımı kolay şişe üstü bürettir.

Doğruluk : ≤ %0,2

Kesinlik : ≤ %0,1

Çözünürlük : 0,1 ml

Hacim : 25 ml

Geri döngü vanalı

Boşaltılan hacmin sürekli gösterimi, art arda yapılan titrasyonlar için sıfırlama özelliği

Kolay kullanıcı kalibrasyonu

Farklı boyutlarda şişe adaptörleriyle teslim edilir

360° dönebilen başlık

Sıvının rezervuara geri kaçmasını engelleyen kolay sıfırlamayı sağlayan mekanizması

60000 den fazla titrasyon özelliği

Büret şişesi opsiyonel

ISO 9001 e uygunluk

‘Easy Calibration’ İle Ayarlama

‘Easy Calibration’ teknolojisi ile cihazın kalibrasyon ayarlarını hiç bir aparata ihtiyaç olmadan bir düğme ile kolayca yapabilirsiniz. Cihazınız uzun zamandır kontrolde ise veya parça değişimi söz konusu ise bir ayarlama yapmak gerekli olabilir. Ayarlama yapıldığını göstermek için ekranın üst bölümünde küçük bir ‘CAL’ ikonu görüntülenecektir.

Kalibrasyon Planı

Bir sonraki kalibrasyon için bir tarih belirlemek isterseniz, bu tarihi ‘GLP’ altında kolayca saklayabilirsiniz. Tarih, cihazın açık olduğu her an ekrana getirilebilir. Açma/Kapama tuşuna basılı tuttuğunuzda ‘GLP’ yazısı ile birlikte ay ve yıl olarak kalibrasyon tarihi gösterilecektir.

Otomatik Kapanma Özelliği ile Güç Tasarrufu

Cihaz uzun bir süre hareketsiz kalırsa otomatik olarak kapanır. Mevcut ekran değeri saklanır ve cihaz manuel olarak tekrar açıldığı zaman ekrana geri döner. ‘APO’ (otomatik kapanma) özelliğinin altında otomatik kapanma süresini 1-30 dakika arasında ayarlayabilirsiniz.

Ondalık Hane Ayarını Değiştirme

Mikrobüret olarak kullanım için titrasyon hacmi ekranını 2-3 ondalık hane olarak ‘dP’ (ondalık nokta) altında değiştirebilirsiniz. 20.00 ml’nin üzerinde ekran otomatik olarak 2 ondalık haneye değişir.

KOLAY KULLANIM

Titrette® sise-üstü büret ile, mükemmel hassasiyette damla damla titrasyon yapabilirsiniz. Dolum ve titrasyon arasında hiçbir tusa dokunmaya gerek yoktur! Cihaz hafif, kompakt ve temizlik ve bakım için laboratuvar ortamında sökülebilir özelliktedir. Kullanımı kolaydır!

DAMLA DAMLA!

Geniş ve kolay kavranan el çarkları kolayca döndürülebilir. Optimize edilmiş dişli oranı ile, cihazı hızlıca doldurabilir ve mükemmel bir hassasiyetle damla damla titrasyon yapabilirsiniz. 10 ml hacimli cihaz için damla büyüklüğü yaklaşık 20 μl, 25 ve 50 ml hacimli cihazlar için ise yaklaşık 30 μl’dir.

A SINIFI HASSASİYET

Titrette® sise-üstü büret, cam büretlerin A sınıfı dogrulugu ile es yeni bir yaratıcı ölçüm sistemine sahiptir ve eger ihtiyaç duyulursa 20 ml’nin altında 3 ondalık haneli hassasiyet saglamaktadır. Bu DIN EN ISO 385’e göre cam büretlerin A sınıfı hata limitleri içerisinde çalısmaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için önemli bir özelliktir (örneğin farmasötik çalısmalar).

HİÇBİR TUŞA DOKUNMAYA İHTİYAÇ YOKTUR

Dolum ve titrasyon arasında hiç bir tuşa basma gereği duyulmaz. Cihaz kullanım hatası riskini mükemmel bir şekilde azaltarak, dolum veya titrasyon yaptığınızı el çarkı dönüş yönü vasıtası ile otomatik olarak saptar. Eğer çalışma tamamlandıysa, Pause tuşuna basmak titrasyonu tamamlamanıza izin verir. Titrasyone kaldığınız yerden devam etmek için tuşa tekrar basmanız yeterli olacaktır.

HAFİF VE KOMPAKT!

Kasa içerisinde hareket eden tüm parçalar, kafa yüksekliği gereksinimlerini azaltır. Kompakt tasarım ve hafiflik iyi bir stabilite sağlar. Titrasyon hortumu yatay ve dikey olarak ayarlanabilmektedir. Bu özellik örneğin manyetik çalıştırıcı kullanıldığı veya farklı şişe ebatları ile çalışıldığı zamanlarda cihazı konumlandırma durumunda esneklik sağlamaktadır.

KULLANICI TARAFINDAN MÜDAHALE EDİLEBİLİR!

Cihazı temizlik, piston/silindir degistirme veya pilleri degistirme amaçlı hızlıca ve kolayca – birkaç dakika içinde- sökülebilecek sekilde tasarladık. Artık cihazın bakımını uygun bir sekilde ve kolayca laboratuvarda gerçeklestirebilirsiniz ve birkaç dakika içinde cihaz tekrar kullanım için hazırdır.

IŞIK KORUMASI

Işığa duyarlı maddeleri korumak için, şeffaf gözlem pencerelerini amber renkli pencereler (cihazla birlikte tedarik edilen) ile değiştirebilirsiniz. Bu işlem hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir çünkü pencereler sadece yerine tutturulmaktadır.

 

İletişim için Tıklayınız

Kaynak : Brand 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Brand Titrette Dijital Büret Ayarlı Pipet 25 Ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir